Kontakt / Jak piszemy

Proces redakcyjny Zdrowo i Pięknie

Na łamach ZdrowoPięknie poświęcamy wiele uwagi procesowi redakcyjnemu, aby dostarczyć Wam wiarygodne informacje na temat rodzicielstwa w sposób zrozumiały i przystępny.

W otchłani internetowej często brakuje tekstów napisanych przez ekspertów, które jednocześnie byłyby zrozumiałe dla wszystkich, niezależnie od ich specjalistycznej wiedzy. W ZdrowoPięknie wypełniamy tę lukę. Oferujemy treści, które nie tylko obalają szkodliwe mity, ale również zamieniają zawiłe naukowe publikacje w przewodniki łatwe do przyswojenia. Naszym celem jest dostarczanie porad popartych badaniami naukowymi.

Zespół redakcyjny
Każdy tekst opublikowany na stronie Zdrowo i Pięknie powstaje dzięki współpracy kilku osób. Naszych pisarzy cechuje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rodzicielstwa. Każdy członek zespołu redakcyjnego przeszedł intensywne szkolenia z zakresu selekcji i weryfikacji naukowych źródeł.

Wszystkie cytowane w naszych tekstach źródła zostały opublikowane przez renomowane instytucje naukowe. Podczas korzystania z konkretnych badań zawsze bierzemy pod uwagę ich metodykę, ograniczenia oraz margines błędu.

Recenzja merytoryczna
Wszystkie treści publikowane na stronie Zdrowo i Pięknie przechodzą wnikliwą recenzję medyczną. Niezależny zespół ekspertów – lekarzy, psychologów, pedagogów – sprawdza każdy artykuł pod kątem zgodności z najnowszą wiedzą medyczną i naukową.

Fact-checking
Artykuły publikowane na stronie Zdrowo i Pięknie przechodzą dwuetapowy proces redakcji. Najpierw są weryfikowane przez profesjonalny zespół odpowiedzialny za sprawdzenie przedstawionych informacji oraz wiarygodność cytowanych źródeł. Następnie są redagowane przez doświadczonego redaktora naczelnego, który ma ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu treści. Dzięki temu artykuły, które trafiają do Was, są nie tylko prawdziwe, ale także zrozumiałe i przejrzyste.

W ZdrowoPięknie stawiamy na jakość i rzetelność. Naszym celem jest dostarczanie Wam wartościowych informacji, które pomogą Wam w trudnych decyzjach rodzicielskich. Razem możemy tworzyć piękne, pełne miłości i zdrowia środowisko, w którym linki afiliacyjne nie stanowią problemu.

Programy Partnerskie

Jesteśmy uczestnikiem programu partnerskiego Amazon Services LLC Associates, który został stworzony w celu umożliwienia nam zarabiania na reklamowaniu i linkowaniu do stron produktów na Amazon.pl. Jako partner Amazona, otrzymujemy prowizję za zakupy dokonane za pośrednictwem naszych linków afiliacyjnych.

Jeżeli mimo wszystko udało Ci się znaleźć błędy merytoryczne na naszej stronie: Pisz na adres e-mail modernsem(„@”)proton.me – właściela treści na domnie zdrowopieknie.pl prowadzącego JDG „ModernSEM” zarejestrowaną pod numerem NIP 5422222244 na Ul. Bema 89B 15-370 BIAŁYSTOK > TEL: +48.513.246.934